Kariéra

Karel a mnozí další u nás pracují už od roku 1990. Celkem je nás v ESOXu kolem osmdesáti a rádi přivítáme i vás.

Naše benefity

ESOX je na trhu už skoro 30 let a má roční obrat 400 milionů korun. Základem úspěchu jsou spokojení zaměstnanci, které si hýčkáme mimo jiné nabídkou benefitů.

Lístky na Kometu

kterou hrdě sponzorujeme už od roku 1993

Multisport karta

pro vaše vlastní sportování

Firemní sportovní akce

od paintballu po lyžování

Rekreační areál na Vysočině

který mohou zaměstnanci kdykoli využít

Školení

zajistíme proškolení v sadě Office a dalších potřebných programech

Stravenky

a navíc občerstvení na pracovišti

Hledáme nové kolegy a kolegyně

Naším hlavním požadavkem je zodpovědnost a spolehlivost. Potkáme se na pohovoru?

Sanační dělník

Naším hlavním cílem je pomáhat lidem k lepšímu a zdravotně nezávadnému prostředí prostředí v jejich domovech.

Pokud tě už omrzela obyčejná práce na stavbě a máš chuť zkusit, nebo se naučit něco nového, jsou sanace pravděpodobně něco, co by se ti mohlo líbit. V zázemí generálního dodavatele realizujeme sanace vlhkého zdiva. Metod používáme více, a tak nezapadneš do stereotypu. Sanace jsou technologicky poměrně přísné a pokud má být řešení funkční je třeba přesně dodržovat technologii. Nepotřebuješ odborné vzdělání z chemie, ale jestli je ti dodržování technologických postupů vlastní, je to jen dobře. Jestli máš blízko ke složitějším strojům, než je stavební míchadlo, rozhodně se nebudeš nudit. Práce je zajímavá, pokaždé na jiném místě a pokaždé trochu jiná, ale neměj obavy, působíme hlavně v Brně a okolí, takže každý večer budeš doma.

Za nás ti můžeme rozhodně slíbit vstřícné a férové jednání, takže pokud s tím, co píšeme aspoň trochu souhlasíš, jsi náš člověk. Kdybys měl praxi v sanacích nebo ne, neváhej poslat životopis!

Tvoje náplň práce:

  • práce na stavbě v technologiích nízkotlaké injektáže
  • podřezání zdiva, sanační omítky, stěrkové hydroizolace
  • ostatní stavební práce

Potřebujeme abys měl:

  • vyučení obor zedník, nebo praxe ve stavebnictví min. 5 let
  • praxe ve specializaci vlhkého zdiva výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • selský rozum a kladný vztah k práci
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

My nabídneme Tobě:

  • silné zázemí, kde je přátelská atmosféra a férové jednání
  • získání, nebo prohloubení odbornosti ve specializaci sanace vlhkého zdiva
  • stravenky
  • multisport kartu
  • rekreační areál na Vysočině k dispozici
  • lístky na Kometu
Dejte nám o sobě vědět
Stavbyvedoucí pozemních staveb

Esox je moderní stavební firma s 28 lety zkušeností v generálních dodávkách pozemních staveb. Působíme celorepublikově a sídlíme v Brně. Jsme nadšení a chceme všechno dělat trochu jinak. Na stavbě máme pořádek jak v buňkovišti, tak v penězích a papírech.

Aktuálně jsme restrukturalizovali celou firmu, dotáhli rebranding, nakoupili nová auta a stavební buňky a další skok bude v obratu, který chceme přinejhorším zdvojnásobit.

Co zvládneš za první 3 měsíce?

  • Bude to celkem hukot, protože máme pěkně napilno, během prvních 3 měsíců se v kanceláři moc neohřeješ. Znamená to jednoduše to, že máme tolik práce, že půjdeš rovnou do bláta na stavbu.
  • Takže dostaneš první stavbu, kterou s přípravářem nachystáš a začneš vést.
  • Naučíš se, jak fakturujeme, jak vedeme mzdy a poznáš všechny spolupracovníky, zjistíš, jak si u nás objednat všechno – od tužky po bagr.
  • Začneš se učit, jak chceme, aby se jednalo s investorem a subdodavateli.
  • Začneš si zvykat na Hilti-on-track!, Office 365, MS Project a další – moderní software máme totiž hodně rádi.

Jaké budou tvoje cíle pro první rok?

  • Budeme hodně koukat na to, jestli máš obchodního ducha a umíš vytvářet úspory a technologické alternativy.
  • Hodně nás zajímá, jestli budete na konci stavby s investorem větší kamarádi než na začátku.
  • Pokud zvládneš sám uhlídat i velkou fakturaci nebo si vzít atypickou rychlovku – super.

A k tomu budeš potřebovat:

Hlavní je zkušenost a praxe na pozici stavbyvedoucího, pomůže, pokud máš autorizaci a stavební vzdělání. Nejdůležitější jsou pro nás organizační schopnosti, jak při organizaci staveniště, tak při organizaci vlastní práce. U nás tě nikdo nebude vodit za ruku, takže je potřeba samostatnost a péče o detaily.A k tomu budeš potřebovat:

Jaké zkušenosti se ti mohou hodit?

Pokud jsi sám vedl stavby v rozsahu 50-100 milionů, tak je to velké plus.

Je pro tebe ESOX ten správný tým?

Jestli na sobě chceš pracovat a chceš být u zavádění nejmodernějších technologií do stavebnictví, tak ano. Oceňujeme, když lidi zajímají výsledky jejich práce a nechodí to do práce „odsedět“. Takže očekáváme, že na pohovoru se budeme bavit spíše o práci než o hodnotě našich stravenek. Nabízíme hodně volnosti a očekáváme velkou zodpovědnost. Jsme dost velcí na to, abychom si troufli na stavby za 750 mil. Kč a dost malí na to, abychom si udrželi rodinný charakter.

Dává ti to to smysl?

Napiš nám na kariera@esoxbrno.cz a my se ti do týdne ozveme.

Hledáte spolehlivou stavební firmu?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

  1. *
  2. *
  3. *